WARSZAWA DOMANIEWSKA 37B

OmnicomNolteVenusNLConceptBarticoLaresEuro-Ceramika

Opis firmy

Firma: LUXMEB stoisko 28

Opis:

Firma "LuxMeb" posiadające wieloletnie doświadczenie zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wykonawstwem mebli kuchennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzedaż wyrobów renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Wyposażamy też meble kuchenne w sprzęt gospodarstwa domowego do zabudowy, zlewozmywaki, baterie, oświetlenie, kosze typu cargo, wyspecjalizowane szuflady o różnym przeznaczeniu, relingi i inne dodatki.

W naszej produkcji wykorzystujemy fronty z litego drewna różnych gatunków, forniry rodzime, forniry egzotyczne, a także MDF foliowany i lakierowany. Wykonujemy kuchnie w różnej stylistyce, od tradycyjnej do nowoczesnej. Nasze meble produkujemy pod konkretne zamówienie, stąd morzemy wykonać je w dowolnym wymiarze. Dla osób o mniej zasobnych portfelach oferujemy sprzedaż ratalną lub tanie zestawy kuchenne do samodzielnego montażu.

LuxMeb to firma, która pozwoli Państwu zrealizować waszą wizję wymarzonej kuchni. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę polegającą na: fachowym doradztwie, pomocy w doborze kolorystyki i dodatków do kuchni profesjonalnych pomiarach pomieszczenia wykonania fotorealistycznego projektu komputerowego 3D szybkiej dostawy mebli do mieszkania profesjonalnego montażu mebli oraz sprzętu AGD

Adres: ul. Domaniewska 37b, 02-672 Warszawa

tel. (22) 331 67 75 fax.

email luxmeb@luxmeb.pl

adres www http://www.luxmeb.pl

Producenci

Meble kuchenne

Wybrane produkty

Galeria

Wszelkie prawa zastrzeżone © OPEX